Velkommen Log ind
Ingen varer
DKK 0,00 Fragt DKK 0,00 Samlet
Kurv Gå til bestilling
Du kan kontakte os på:
Telefon:23 84 27 29
» Find os
Alle producenterDesign LettersMy TeddyOne TwoRacing KidsTe & Kaffe SpecialistenTumble N'dryVillervalla
enheder: 102050
Sorter efterPris: laveste førstPris: højeste førstVarenavn: A til ÅVarenavn: Å til ALagervarer førstReference: Laveste førstReference: Højeste først
Vis 102050 Varer sidevis
Klassisk hue fra Villervalla med en stor stjerne
Sød og blød strik hue med fleece foer og bindebånd. Huen er i multi farver
Fin strik hue med fleece inderside. Huen er stribet i nogle lækre farver.
Fin strik hue med fleece inderside. Huen er stribet nogle lækre farver.
Praktisk sommerhat med bred skygge hele vejen rundt, god pasform. Med en solbeskyttelsesfaktor på 50+ er dit barns hoved beskyttet mod solens stærke UV-stråler.
Sød sommerhat med praktisk skygge foran og lang skygge bagpå. Elastik bagpå hovedet og bindebånd under hagen sikrer hatten en god pasform
Sej sommerhat med praktisk skygge foran og lang skygge bagpå. Elastik bagpå hovedet og bindebånd under hagen sikrer hatten en god pasform
Klassisk hue fra Villervalla i lyserød med dyr.
Fin strik hue med fleece inderside. Huen er stribet i lilla og mørk pink og har en blåkant.
Sød Racing Kids elefanthue i rosa nuance med en flot kvast i toppen af imiteret pels.Racing Kids elefanthuen har en rund hovedform, og den har et praktisk splitdesign i bunden. Elefanthuen består af to lag med en lun uldblanding på ydersiden og blødt bomuld på indersiden. Ved ørerne er der praktisk vindstop med et ekstra, isolerende lag, som beskytter...
Sød Racing Kids babyhjem i rosa nuance. Hjelmen har en rund hovedform. Den har et bånd, der kan knappes under hagen med en praktisk trykknap med to indstillinger.
Elefanthuei mørk rosa nuance. Huen har påsyet en sløjfe på den ene side. Racing Kids elefanthuen har en spids hovedform, og i bunden er der en praktisk split-effekt. Huen er syet sammen af to lag lækkert og blødt stof, der nemt holder hoved, ører og hals varme.
Elefanthue i en lækker rosa nuance med en sød lille sløjfe på den ene side.Racing Kids elefanthuen har en spids hovedform, og en praktisk spliteffekt i bunden. Huen består af to lag; hvoraf den har en lækker blanding af akryl og uld på ydersiden, mens den er foret med en lækker bomuldskvalitet på indersiden.
Brug af Cookies